Edit

Asystent Opieki Zdrowotnej - Opieka Domic - Praca w Wielkiej Brytanii - Londyn

  • Zjednoczone Królestwo
  • 1500 GBP
  • Permanent
  • Updated 2018-02-13

Opis

Reach HR to firma specjalizująca się w rekrutacji pracowników służby zdrowia do Wielkiej Brytanii.

Opis oferty pracy: Asystent ds. Opieki zdrowotnej - opieka domowa

Odpowiedzialność zawodowa:
Aby wspierać pacjentów we wszystkich aspektach ich codziennego życia, aby mogli cieszyć się najlepszą możliwą jakością życia.
Będziesz pracował głównie z pacjentem w domu.
Zapewnienie opieki i wsparcia oferuje wiele nagród, ale może również stanowić wyzwanie. Współczucie, dobre umiejętności komunikacyjne oraz spokojny i troskliwy sposób są niezbędne dla tej ważnej roli w społeczności.
Rola Home Care obejmuje następujące zadania i obowiązki:
Wszystkie aspekty higieny osobistej, takie jak branie prysznica i kąpiel, ubieranie i pielęgnacja, higiena jamy ustnej, toalety i opieka nad opieką;
Wspomaganie lekami, zamawianie i zbieranie recept lub zwracanie niechcianych lekarstw do apteki w celu bezpiecznego usunięcia; Wspieranie pacjenta, aby dobrze jadł i pił.
Na przykład, pomagając osobie zaplanować, co jeść i pić, delikatnie zachęcać, robić zakupy, przygotowywać i podawać jedzenie i napoje, sprzątać stolik, zmywać i utrzymywać porządek w kuchni, zgadzając się z użytkownikiem, jak przechowywać żywność bezpiecznie i kiedy pozbywać się nieaktualnych produktów;
Bezpiecznie korzystaj z pomocy i osobistego wyposażenia w sposób, który szanuje godność osoby.
Na przykład ramy do chodzenia, wózki inwalidzkie, podnośniki ręczne i elektryczne, przesuwne arkusze i ruchome deski, aparaty słuchowe i inne pomoce fizyczne;
Prace domowe, takie jak odkurzanie, sprzątanie, mycie podłóg, odkurzanie i zamiatanie, pranie i prasowanie, ścielenie i zmienianie bielizny;
Aktywności społeczne i fizyczne lub pobudzenie psychiczne, takie jak utrzymywanie kontaktu z przyjaciółmi / krewnymi, przyjmowanie klientów na zakupy lub działania towarzyskie, hobby, takie jak czytanie, albumy ze zdjęciami, gry itp .;
Wspieranie pacjenta przez czasową i nieuleczalną chorobę, w tym opiekę nad końcem życia, wizyty w szpitalu, łączność z opieką środowiskową i rodzinami

Wymagania

Obywatelstwo UE

Ważna unijna karta praw jazdy

Dobra komunikacja w języku angielskim, zarówno pisana, jak i mówiona

Motywacja do pracy z tego typu pacjentami

Kwalifikacje opiekuńcze lub medyczne są zaletą

Wcześniejsze doświadczenie jest zaletą

Warunki oferowane

Stała Umowa, kontrakt

Miesięczna płaca brutto w wysokości 1500 GBP

36 godzin pracy tygodniowo

Dostępne są dodatkowe przesunięcia

Wstępne szkolenie zapewnione

Wstępne wsparcie zakwaterowania

Aby ubiegać się o tę pracę, prześlij nam swoje CV w języku angielskim